گل آرایی همایش ها و سمینارها

گل آرایی همایش ها و سمینارها

اهمیت گل آرایی همایش ها و سمینارها در برگزاری هر چه باشکوه تر همایش ها و سمینارها با در نظر گرفتن زیبایی و جذابیت آن بر کسی پوشیده نیست.

گل ها زیباترین و چشم نوازترین گزینه هایی هستند که حس طراوت و شادابی را به مجلس القا می نمایند. تجربه نشان میدهد فضاسازی مجالس باید به گونه ای انجام شود که گل و گیاه به خوبی در معرض دید افراد قرار گیرند. بهتر است برای جلب توجه میهمانان بخشی از فضا به این کار اختصاص داده شود. بهره گیری از گل ها در این گونه فضاها می تواند با استفاده از شاخه های گل مطابق با موضوع سمینار صورت گیرد.

استفاده از گل در ورودی سالن، اتاق و میز مذاکره، جلوی صحنه و میز سخنران ضروری است. گفتنی است قرار دادن گل در محل ورودی سالن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا در لحظه ورود، نخستین گزینه ای که نظر میهمانان را به خود جلب می نماید زیبایی گل هایی است که در ورودی سالن قرار داده شده است. باید در نظر داشت گل هایی که در قسمت های مختلف سالن همایش بکار برده می شوند، از نظر رنگ، اندازه و طرح باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند.

استفاده از گل در تزیین سالن همایش موجب افزایش لطافت و طراوت محیط شده و احساس بسیار خوشایندی در میهمانان ایجاد می کند. این احساس خوشایند باعث برقراری ارتباط صمیمانه با سخنران و مطالب عنوان شده در طول همایش می شود. به وجود آمدن این فضای صمیمی منجر به بهره مندی بهتر مدعوین از همایش و در نتیجه بالاتر رفتن کیفیت برگزاری آن خواهد شد.

وب سایت Order Gol با عقد قرارداد با برگزار کنندگان همایش، با ارائه بهترین طراحی و گل آرایی سعی بر جلب رضایت شما عزیزان دارد. تیم Order Gol با در نظر گرفتن فصل، برای گل آرایی همایش ها و سمینارها از گل های متنوعی مطابق با آخرین ژورنال ها استفاده می نماید.

جهت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل بفرمائید